Jak wyłączyć pocztę głosową w telefonie z Orange, Play, Plus, Tmobile

jak wylaczyc poczte glosowa w telefonie z orange play plus tmobile

Kiedy jesteśmy poza zasięgiem, czy wyłączamy telefon jedynym sposobem, żeby nawiązać z nami kontakt jest pozostawienie wiadomości na poczcie głosowej. Jeżeli jednak ta usługa nie jest potrzebna powinniśmy rozważyć wyłączenie poczty głosowej. Jednak to jak wyłączyć pocztę głosową uzależnione jest od tego, w jakiej sieci wykonujemy połączenia. Jak wyłączyć pocztę głosową Orange? Jak wyłączyć pocztę głosową plus? Jak wyłączyć pocztę głosową play? Jak wyłączyć pocztę głosową t mobile? Sprawdźmy!

Jak wyłączyć pocztę głosową w Orange?

Poczta głosowa Orange jest najczęściej domyślnie włączona, na każdym numerze tego operatora. Orange poczta głosowa może zostać wyłączona na kilka prostych i szybkich sposobów. Wyłączenie poczty głosowej Orange jest możliwe po skontaktowaniu się Biurem Obsługi Klienta, z którym każdy abonent sieci Orange może połączyć się pod numerem *500 i zatwierdzeniu połączenia. Orange wyłączenie poczty głosowej można dokonać także po wykonaniu połączenia z numerem *100, wtedy połączymy się z automatycznym biurem obsługi klienta. Jeżeli rozważamy, jak wyłączyć pocztę w Orange w jeszcze inny sposób, możemy skorzystać z klasycznej formy kontaktu z konsultantem. Orange jak wyłączyć pocztę głosową pozostaje jeszcze jeden sposób, który tak naprawdę jest najszybszy. Wysłanie krótkiego sms, którego treść zawiera skrót „REZ” , na numer 501. Anulacji tej usługi można także dokonać przy użyciu kodu: *105*1*1# i zatwierdzeniu połączenia.

Zobacz również: Jak zablokować i odblokować zablokowany numer telefonu?

Poczta plus, czyli plus jak wyłączyć pocztę głosową?

Wyłączenie poczty głosowej plus, jest proste wymaga jednak nieco innych działań w przypadku każdego operatora. Kiedy zastanawiamy się jak wyłączyć pocztę głosową w plusie tutaj także mamy do wyboru kilka prostych sposobów. Poczta głosowa plus może zostać wyłączona przy użyciu kodu. Poczta głosowa plus abonament wyłączenie kod

 to:12200# albo ##002# , następnym naszym krokiem jest zatwierdzenie połączenia „zieloną słuchawką”. Plus poczta głosowa może zostać wyłączona także przez zalogowanie się na panelu abonenta na stronie internetowej, czy w aplikacji. Zadając pytanie jak wyłączyć pocztę w plusie, otrzymamy wiele możliwości, wszystko po to, by każdy abonent mógł wybrać dogodną opcję dla siebie. Często zgłaszanym problemem przez abonentów jest problem z tym, jak odsłuchać pocztę głosową plus. Żeby tego dokonać wystarczy wybrać na klawiaturze telefonu numer 2222 i wykonać połączenie.

Play poczta głosowa – play wyłączenie poczty głosowej

Play jak wyłączyć pocztę głosową w tej sieci? Na szczęście ta czynności nie przysparza żadnych trudności. Wyłączenie poczty głosowej play

 można wykonać przez zalogowanie się do aplikacji tej sieci, albo internetowego konta klienta. Play poczta głosowa może także zostać wyłączona podczas wizyty w jednym z punktów stacjonarnych sieci. Poczta głosowa play może zostać dezaktywowana specjalnym kodem *111*56*2#. Dla poszukujących jeszcze innej alternatywy na to jak wyłączyć pocztę głosową w play można zaproponować połączenie z konsultantem. Metod, które doprowadzą nas do celu, czyli  jak wyłączyć pocztę w play jest wiele warto wybrać taką, która będzie dla nas najwygodniejsza.

Zobacz również: Kto dzwonił, czyli jak sprawdzić, czyj to numer telefonu komórkowego?

Wyłączenie poczty głosowej t mobile

Sposobów, na to, jak wyłączyć pocztę głosową wt mobile także jest kilka. Poczta głosowa t mobile może być wyłączona poprzez kontakt z biurem obsługi klienta, czy wizytę w stacjonarnym punkcie sieci. T mobile poczta głosowa także, jak  w przypadku innych operatorów przez kod, w tym wypadku jest to: #002#.

Poczta głosowa nie jest usługą, której wszyscy potrzebujemy. Sposobów na to, jak usunąć pocztę głosową  jest kilka w przypadku wszystkich operatorów.

Udostępnij

Zobacz również
logo oxary
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore