Witam wszystkich forumowiczów tegoż forum cieszę się że tu trafiłem macie dużo wiedzy której teraz potrzebuje i mam nadzieje że podzielicie się ze mną i pomożecie w doborze mojej następnej słuchawki.

Każdy z was pewnie dobrze zna telefon ATIV S oraz nową lumie 720. Pomiędzy tymi telefonami mam wybór. Takimi środkami dysponuje i na te dwa modele mnie stać.

Nie będę się rozpisywał w kwestiach hardwaru wy pewnie znacie się na tym bardziej.

Moje pytania<?>
1. Czy ATIV S jak i Lumia 720 są równolegle aktualizowane? Czy telefon Samsunga jest zaniedbywany w stosunku do lumii? Jak wygląda serwis tych telefonów?
2. Jak wygląda czytelność wyświetlaczy w pełnym słońcu Samsunga jak i Lumii
3. Sprawa z baterią jest zawsze drażliwa jednak chciałbym mniej więcej wiedzieć jak te telefony wypadają na tle innych smartfonów. Lumia wiem że jest ponad przeciętna jednak o samsungu nic nie udało mi się znaleźć więc czekam z niecierpliwościa na jakie kolwiek posty.
4. Odtwarzanie filmów o egzotycznych formatach na windows 8? Udało mi się wyczytać że windows wspiera tylko najabrdziej podstawowe formaty zatem czy istnieje możliwość odtworzenia filmów w inny sposób np. dodatkowym programem? Czy jestem zmuszony do konwertowania filmów za każdym razem?
4,5. Bym zapomniał który z tych telefonów sprawdzi się w kwestii muzyki bardziej
5. Moje ostatnie może śmieszne jednak wielkie znaczenie ma dla mnie gra POU nie-"mou" lecz pełna wersja z androida gry POU. Wiem że jej nie ma jednak instagrama nie bylo a teraz jest. Zatem czy ktoś się orientuje kiedy ma odbyć się premiera tej pośmiewnej gry na windows phone 8?

Z góry dziękuje za odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam