Witam wszystkich, otóż mam pewne problemy z moją L920.

Pierwszy z nich dotyczy zasięgu. Mam wgranego czarnucha z Playa, wcześniej miałem Black CV Francja i tam naprawdę rzadko traciłem zasięg i dosłownie na chwilę. Teraz zasięgu nie mam co chwila, czasem tylko restart pomaga. W zasięgu jestem na pewno, nie chcę po raz kolejny zmieniać systemu, bo na tym najlepiej chodzi "LTE" z Playa. Co mogę z tym fantem zrobić?

Drugi problem dotyczy baterii, na Amber z Plusa wytrzymywała spokojnie dzień z włączonym transferem, na CV Francji gorzej ale też dawała radę, na Black Play po 2 godz. zostaje 30% i strasznie się grzeje, na innych też się grzała ale nie aż tak. Aplikacje w tle mam powyłączane, lokalizację itp też. Co zrobić?

Kolejny problem dotyczy kopii zapasowej, raz się robi a raz nie. Kopię mam włączoną ale nic się nie kopiowało. Dopiero z CV zaskoczyła ale nie w pełni.

Następny to rysy na ekranie, próby wszelakich noży wytrzymuje, ale śliskich powierzchni nie. Tył (nie testowany nożem) już jest cały porysowany, na ekranie jest wiele mikro rysek i 2 trochę głębsze. Słyszałem kiedyś, że można kupić jakąś pastę polerską i powinno pomóc, to prawda?

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam NoSwear