Siemanko po aktualizacji do windows 10 internet nie działał prawidłowo i wgl muliło to w ciul to zainstalowałem sobie windows 8.1 niestety internet również nie działał prawidłowo jak w windows 10, wiec wróciłem do windows 8, internet działa normalnie. Ale z racji, że nowe wersje programów graficznych których używam są tylko w 64 bitach zainstalowałem ponownie win 8.1 64 bitowy i tu internet znów nie działa. Działać działa ale przykładowo czasami się strona nie wczyta potem po odswierzeniu wczyta się sam tekst potem brakuje grafik aż wkoncu wczyta strone, albo gdy loguję się gdzieś dopiero za drugim razem mnie zaloguje, ale np jak oglądam film na yt lub gram multiplayer tzn już nawiązana stałą wymiana danych to nie mam takich zacinek internetu.

Nie jest to problem z sterownikiem bowiem według
Realtek
Zainstalowałem ten sterownik który powinien działać poprawnie dla mojego systemu.
Oraz wobec tego:
Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
Ten sterownik powinien działać nawet już na win 10.
Okazało się, że jest jeszcze nowsza wersja która nie jest podana na powyższych stronach a dostępna do pobrania poprzez najlepszy program do aktualizacji sterowników Drive Booster, która też powinna pracować na win 8.1 i win 10.
Więc raczej nie jest to problem sterownika.
Problemem nie jest również włączona oszczędność energi, karty sieciowej. Spytacie jaką mam tą kartę jest podana w linku ale już nie utrudniając realtek-rtl8139-810x-family-fast-ethernet-nic.
Problem mam w win 8.1 32 i 64 oraz win 10. Wszystkie wcześniejsze wersje działały poprawnie, niestety microsoft uparł się, że musi nasz szpiegować i pozwala pobrać tylko win 8.1 i win 10.
A dobrej 8 w 64 bitach nie pozwoli pobrać Z racji że zajmuję się filmami i grafiką moje dniowe wymiany danych sięgają 10-15 GB, internet jest mi potrzebny jakieś pomysły?

A może jeszcze kilka słów mam neostrade i router ZTE(DWA CHINSKIEZNACZKI) no a model: zte zxdsl 831aii
Ping nie wykazuje błedów a tu jeszcze gif jak mi to mniewiecej wygląda z cmd: