Witam,

Po połączeniu konta microsoftu z facebookiem zacząłem korzystać z facebooka tak jak z smsów z wbudowanego czatu na WP8 i bardzo cenię sobię tą opcję, mam jednak kilka problemów.

1. Statusy - nie mam pojęcia dlaczego jest ich, aż 5 (dostępny, zajęty, nieobecny, niewidoczny, niedostępny) jak tylko przy statusie dostępnym możemy pisać wiadomości i je odbierać) czy jest możliwość ustawienia statusu np. niewidoczny tak, by wiadomości do mnie docierały i mógłbym na nie bez obaw odpisywać, czy może u was ta opcja działa, a u mnie jest coś zbugowane. Nie rozumiem istoty sprawy związanej z tymi statusami, nie działa to tak jak np w GG, że z niewidocznego stanu mogę sobie rozmawiać z kim chcę lub odbierać od niego wiadomości.

2. Android i iOS mają specjalną ikonkę na fb, że widać, gdy ktoś korzysta z urządzenia mobilnego, WP8 jeśli dobrze rozumiem, nie posiada czegoś takiego?

Mój problem polega na tym, że chcę mieć możliwość ciągłego połączenia z czatem z fb (transfer danych nie gra roli), lecz nie chce mieć non stop dostępnej ikonki na fb. Jest to wykonalne?