Witajcie, na wstępie chciałem przeprosić jeśli coś źle napisałem (zły dział etc.), są dwie "strony" poświęcone WP 8.1, nie wiem czy to błąd czy tak ma być, więc piszę tutaj. Jeśli niepoprawnie, to proszę o przeniesienie.

A teraz do sedna, od dłuższego czasu używam w aparacie aplikacji NOKIA CAMERA. Dzisiaj po zrobieniu zdjęcia tą że aplikacją, chciałem sprawdzić jak wyszło. Wciskam w lewym górnym rogu (trzymając telefon poziomo) ikonkę zdjęcia, a tam czarny ekran. Po TAPNIĘCIU 3x w ekran wyskakują mi normalne opcje typu "kadruj ponownie, usuń, edytuj, udostępnij", z tym że, działa tylko "Edytuj". Jest brak możliwości podglądu zdjęcia, muszę to robić że tak to nazwę na około, czyli "Zdjęcia > Z aparatu" i tam szukać. Nagrane filmy da się odtworzyć, ale nie widać, jak było kiedyś, początku. W normalnym aparacie działa wszystko jak należy.
Próbowałem reinstalacje aplikacji, wył-wł tel. i wyjęcia baterii, ale bez skutku. Nie robiłem też HardReset'u. Niby pierdoła, ale ułatwia "życie" :P. Zrobiło się to nagle, więc mnie to męczy, a nie lubię gdy coś nie działa. Dlatego z tego miejsca, proszę o rady, pomoce itp. Oprogramowanie telefonu i aplikacji jest w pełni aktualne.

Telefon to: Lumia 820

Dziekuję i pozdrawiam!