Witajcie!

Na pewno wśród użytkowników forum windowsmania.pl znajdą się osoby, które chciałyby korzystać lub będą w pracy musiały korzystać lub też już korzystają z oprogramowania Windows Server. Mamy dla Was szkolenia, które gruntownie przygotują Was do pełnienia funkcji administratora systemu.

Kursy przygotowane są przez Grzegorza Łojka, certyfikowanego trenera Microsoft. Krok po kroku przeprowadzi Was przez proces instalacji systemu oraz jego pełnej konfiguracji. Materiał w szkoleniach jest niezwykle obszerny, przygotowany z myślą o egzaminach Microsoft (MCSA).

W naszej ofercie znajdziecie zarówno kurs dla popularnego Windows Server 2008 R2 jak i dla najnowszej wersji, czyli Windows Server 2012 R2.

Oczywiście, jak zawsze po zalogowaniu do serwisu educativo.pl możecie obejrzeć jedną całą lekcję za darmo (lekcja demo). Natomiast na naszym kanale w serwisie YouTube udostępniliśmy wstępy do obu kursów.

Specjalnie dla użytkowników forum na cały luty udostępniamy kod rabatowy, z którym możecie nabyć kursy z działu "Windows Server" 25% taniej.
Wystarczy podczas zamówienia wpisać kod: FORUM_25

Po ukończeniu kursu na platformie Educativo otrzymujecie imienny certyfikat.

Polecamy się Waszej uwadze!