Zanim jednak dodasz konto w telefonie, musisz połączyć je ze swoim kontem Microsoft, korzystając z identyfikatora i hasła użytego do zalogowania się w telefonie. Jeśli z telefonu jeszcze się nie logowano, podczas dodawania konta pojawi się monit o zalogowanie się.

Aby skonfigurować konto Twitter lub LinkedIn

Na liście Aplikacje naciśnij kolejno opcje Ustawienia > Poczta+konta > Dodaj konto.
Naciśnij opcję Twitter lub LinkedIn, a następnie naciśnij przycisk Połącz. Przejdziesz do strony internetowej, na której możesz połączyć swoje konto na Twitterze lub w LinkedIn z kontem Microsoft.
Zaloguj się za pomocą nazwy użytkownika i hasła na Twitterze lub w LinkedIn (które mogą różnić się od nazwy użytkownika i hasła konta Microsoft). Następnie automatycznie powrócisz na stronę Poczta+konta.

  • Możesz połączyć jedno konto na Twitterze i jedno konto w LinkedIn ze swoim kontem Microsoft. Jeśli chcesz, aby w telefonie pojawiało się inne konto na Twitter lub w LinkedIn, najpierw usuń z telefonu istniejące konto. Spowoduje to usunięcie połączenia pomiędzy Twoim kontem i Twoim kontem Microsoft. Następnie dodaj inne konto na Twitterze lub w LinkedIn do swojego telefonu i wykonaj czynności związane z połączeniem konta.
  • Gdy udostępnisz zdjęcie na Twitterze, przechowamy je w folderze publicznym Twojej usługi SkyDrive, a następnie udostępnimy łącze do niego na Twitterze.
  • Aplikacje Twitter lub LinkedIn mogą nie być dostępne w Twoim kraju lub regionie

.