Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
Brak wyników

2 Wpisy w profilu

  1. Próbowałeś rzucić palenie jednak mimo wszelkich starań ulegasz pokusie/uzależnieniu i sięgasz po papierosa? Niestety nałóg papierosowy uzależnienie od papierosów jest bardzo ciężki do pokonania. Jeśli masz mocne samozaparcie to z pewnością osiągniesz sukces w rzuceniu nałogu. Odwiedź na naszą serwis i skorzystaj z naszego wsparcia. Do każdego palacza podchodzimy indywidualnie. Po zapoznaniu z typem jego nałogu proponujemy optymalny sposób rzucenia palenia.
  2. Chciałeś rzucić palenie jednak mimo wszelkich starań ulegasz pokusie/uzależnieniu i sięgasz po papierosa? Niestety uzależnienie od nikotyny nałóg nikotynowy jest bardzo ciężki do pokonania. Jeśli masz silną wolę to z pewnością osiągniesz sukces w rzuceniu palenia. Wejdź na naszą serwis i skorzystaj z naszej pomocy. Do każdego palacza podchodzimy indywidualnie. Po poznaniu się z typem jego nałogu dobieramy optymalny sposób rzucenia palenia.
Pokazuje wiadomości od 1 do 2 z 2
Informacje o palniepal

Podstawowe informacje

Informacje o palniepal
Telefon:
palniepal
Biografia:
Starałeś się rzucić palenie jednak mimo wszelkich starań ulegasz pokusie/uzależnieniu i sięgasz po papierosa? Niestety nałóg papierosowy <a href="http://www.zyciebezpapierosa.pl">rzucanie palenia</a> jest bardzo ciężki do pokonania. Jeśli masz silne postanowienie to z pewnością osiągniesz sukces w rzuceniu palenia. Zajrzyj na naszą serwis i skorzystaj z naszego wsparcia. Do każdego palacza podchodzimy indywidualnie. Po poznaniu się z typem jego uzależnienia proponujemy optymalny sposób rzucenia palenia.
Płeć:
Mężczyzna

Statystyki


Wszystkich postów
Wszystkich postów
0
Postów dziennie
0
Wpisy w profilu
Wszystkich
2
Najwięcej
28-01-2015 10:08
Ogólne informacje
Ostatnio aktywny
28-01-2015 12:11
Dołączył
27-01-2015
Osoby polecone
0
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas