Siemaneiro wszystkim! W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy Żulionerów, jedną z najbardziej popularnych polskich gierek na Androida (ponad 1.5 miliona ściągnięć i miliony godzin straconych nad naszymi głupimi pytaniami ;) na Windows 8.1 i Windows Phone 8.1!

Żeby nie być gołosłownym, apka jest na sklepie Windows 8.1 i screenshot czy dwa:
6a9b269e-9383-4746-82bc-843941ad1fc1.pngc0462757-7b27-43a5-8200-ca4e16067ab7.png

Dział forum chyba nie ten, ale gdyby ktoś był zainteresowany wersją na Windows Phone, to jest na sklepie WP.

Opis z naszej stronki sklepowej:

"Panie Mietku, no proszę, w telewizji dziś lecimy, na żywo, a pan z gołymi stopami? No błagam, niech Pan założy białe skarpety pod te sandały, przecież Pan.... O przepraszam Państwa! Witamy w Żulionerach!"

Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z tej ziemi, wymagających wiedzy i zaangażowania. Problem? Użyj koła ratunkowego - Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny, może tam Ci pomogą.

Ponad 1500 czasem nawet zabawnych pytań, przebój "Wino wino" jako ścieżka dźwiękowa i kultowa grafika zamordują z premedytacją trochę Twojego czasu na przystanku czy w toalecie. Czy w parku, na ławce, z buteleczką w dłoni! Odpowiedz na dużo pytań i zdobądź prawa do lansu wśród znajomych, o jakim nie słyszał nikt! Przebój znany z innych platform, których nazw tu pewnie nawet nie można wymienić, teraz również na telefony i wszelakie inne urządzenia z Windows!

Swoje pytania do Żulionerów można zgłosić na Dodaj swoje pytanie do Zulionerow!, chcesz unieśmiertelnić swoją ksywkę? Masz szansę! Zapraszamy też na nasz profil na fejsiuniu (fejsiku? facebooku!) na http://facebook.com/Zulionerzy :)

Po tym wcale tylko odrobinkę i conieco przydługim wstępie przestajemy zawracać cztery litery i zapraszamy. Przygoda pełna głupoty czeka!