Wrocławskie studio T-Bull, które ma na koncie takie produkcje jak Zombie Call: Trigger Shooter i High Speed Race: Racing Need zapowiedziało nowy tytuł, który powinien spodobać się fanom ulicznych wyścigów w klimatach NFS: Underground. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach, w tym na WP i Windows Store.

Top Speed pozwoli nam zasiąść za kółkami około 70 samochodów, które będzie można modyfikować i ulepszać na własną rękę. Oprócz szerokiej kolekcji aut gracze mogą spodziewać się różnorodnych tras wyścigów biegnących nie tylko po ulicach miast, ale także w bardziej nietypowych miejscach np. na pokładzie lotniskowca.

4_map.jpg 1.jpg 4.jpg

T-Bull przygotował dla graczy sześć emocjonujących trybów rozgrywki, w tym klasyczne wyścigi uliczne, wyścigi najlepszych tuningowanych aut oraz pojedynki z najgroźniejszymi bossami. Dla miłośników jazdy bez trzymanki twórcy „Top Speed” zaprojektowali tryb Most Wanted, w którym gracz siada za kółkiem policyjnego radiowozu i ściga przestępców poszukiwanych listami gończymi.
Gra będzie dostępna bezpłatnie do pobrania już 23 lipca!