Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Czy Lumia 820 gra tak samo dobrze jak starsza siostra? To i wiele więcej w specyfikacji hardware  Powiecie że znów o Nokii ale tym razem coś ciekawszego od dostępności oprogramowania czy instrukcji obsługi. Pewnie zastanawiacie się w czym lepsza albo w czym gorsza może być wasza Lumia z system Windows Phone 8 od innych Nokii. Słyszeliście pewnie o jak to zwą dodatkowym czy zewnętrznym wzmacniaczu dźwięku w modelu Lumii 920. Prawda jest taka, że ów model posiada przetwornik analogowo-cyfrowy DAC zamknięty wraz ze wzmacniaczem audio w jednym chipie WCD9310 produkcji Qualcomma. Układ ten znajdziecie także w Galaxy S3 czy Nexus 4. Model L820 także posiada identyczny tor audio z identycznym kodekiem, zdziwieni?
  A jeśli chodzi o najmłodsze dziecko Finów Lumię 620, ta również posiada kodek audio od tego samego producenta ale wariant WCD9304 popularny w słuchawkach Huawei.
  Poniższa tabela mówi sama za siebie i nie za bardzo jest co komentować. Panel dotykowy zastosowany w Lumię 620 to ten sam Atmel, który znajdziecie z Lumii 900. Oba modele dzielą także ten sam wyświetlacz. Warto napomnieć że, rzeczywista przekątna aktywnego pola wyświetlacza jest zawsze mniejsza o ułamek procenta od tej deklarowanej przez producenta. Na dziś dzień możecie wychwycić ta różnicę w Lumii 920, gdzie różnica od deklarowanych przez nokię 4.5 calach to 0.05 cala. Mało ale zawsze coś.

  kliknij aby powiększyć


  Poniżej na forum znajdziecie więcej detali: (w trakcie uzupełniania)
  Lumia 620
  Lumia 820
  Lumia 920
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas