Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Aplikacja z marketu z dostępem do Isolated storage? Tak, Free Recorder to potrafi  Dwa rodzaje odblokowania, pełne i developerskie. W obu przypadkach po instalacji plików xap uzyskujemy dostęp do Isolated storage danej aplikacji czy gry w folderze Data. Dziś niemożliwe staje się możliwe i nagrania z dyktafonu Free Recorder zainstalowanego z marketu możecie kopiować bezpośrednio na komputer w domowej sieci WiFi. Twórca oprogramowania gwarantuje także łączność po kablu USB ale nie udało mi się tego uzyskać. Oczywiście nie jest to zwykłe połączenia ale wykorzystamy do tego celu prosty menadżer nagrań dzięki któremu szybko pobierzemy na dysk naszego komputera wszystkie nagrania bez udziału Skydrive.
  Do nawiązania połączenia w sieci domowej WiFi należy wpisać w aplikacji na telefonie nasze domowe IP oraz port na którym klient nasłuchuje połączenia wyświetlane w oknie klienta.

  Pobierz klienta na komputer:
  http://www.windowsmania.pl/programy-...uter-2523-new/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Free Recorder - dyktafon który kopiuje nagrania na komputer rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas