Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Recenzja czerwonego etui CC-1043 dla Lumii 920  Pierwsze wrażenia sa naprawde pozytywne, etui jest idealnie spasowane, nie ma żadnych luzów, wykonane jest z tworzywa sztucznego które zapewnia nam większą kontrole na telefonem, znaczcie trudniej o upuszczenie, ale jest bardzo miłe w dotyku. Kolor mojego etui to czerwony, warto dodać że etui jest matowe.

  W moim przypadku ręka poci się czasem z telefonem a etui redukuje ten efekt.

  Bardzo dobra rzeczą jest to że etui w 0.3mm wystaje nad ekran co pozwoli zachować nam nieznaczna ale zawsze jakaś ochrone gdy położymy telefon na odwrót.

  W wielu przypadkach zdjęcia nocne sa bardzo niewyraźne i prześwietlone w innych rodzajach etui, np skórzanych i tym podobnych, tutaj tego efektu nie ma, światło z flasha jest świetnie blokowane i nic nie przeszkodzi nam w wykonaniu świetnego zdjęcia z flashem.
  Świetnym akcentem jest też to że płytka z logo Nokia i Carl Zeiss nie jest zasłonięta, widziałem kilka modeli tylko z dziura na obiektyw o nie wyglądało to ładnie.
  Wszystko komponuje się wrecz idealnie, gdy patrzymy od frontu można rzec że etui nie ma, np mój tata na pierwszy rzut oka nie wiedział że założone jest etui.


  Jak dla mnie wszystko zgrało się idealnie, chciałem matową lumie w kolorze czerwonym lecz takich nie ma, zakładam etui i moje marzenia się spełniły.

  Wymiary etui: Oryginalne wymiary telefonu:
  Długość: 133 mm 130,3 mm
  Szerokość: 73 mm 70,8 mm
  Wysokość: 13 mm 10,7 mm
  Przekątna: 151mm 148 mm

  Etui zaczynamy zdejmować od prawego górnego rogu odginając ściankę z dziurkami na przyciski, tak będzie najłatwiej bo ścianka jest najcieńsza, cały proces jest bajecznie prosty, za trzecim podejściem robimy to już z zamkniętymi oczami.

  Trzeba dodać że na zdjęciach prezentujących widać bardzo dużo detali przez co nie wyglada to ładnie, w rzeczywistości nic nie widać i wszystko wygląda pięknie.
  Etui zapewnia ochrone na cała plastikową obudowe z wyjątkiem miejsc na otwory i przyciski, kilka fotek:

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [Recenzja] Etui Nokia CC-1043 Red rozpoczął Potok666 Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas