Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Konto developerskie na jeden dzień. Kto pierwszy ten lepszy!  Instalacja aplikacji homebrew czyli takich autorskich z poza marketu jak wiemy wymaga rejestracji urządzenia w DreamSpark w celu odblokowania developerskiego. Konto pocztowe z końcówką edu wymagane do darmowej rejestracji teoretycznie jest tylko dostępne dla obecnych studentów. Inne metody zdobycia takiego konta powoli stają się niemożliwe o ile już nie są zablokowane na stałe. Jedno konto umożliwia rejestrację trzech urządzeń na raz, nie ważne czy Lumia 610 czy HTC 8X do każdego możecie załadować do dziesięciu darmowych aplikacji lub gier.
  Od dziś jedna osoba dziennie będzie mogła na jeden dzień uzyskać dostęp do konta developerskiego, którego login i hasło otrzyma na skrzynkę. Oferta dotyczy po jednym loginie dla działu Windows Phone 7 i Windows Phone 8. Zapewne jesteście ciekawi czy wyrejestrowanie kasuje aplikacje? Robiąc to samemu w domu z podłączonym kablem telefonem w tym samym momencie aplikacje stają się bezużyteczne. Ponieważ to zadanie biorę na siebie, wasze instalacje będą działać do czasu pierwszej synchronizacji z Zune w przypadku Windows Phone 7. Więc jeśli nie musicie nie synchronizujcie urządzenia i pamiętajcie o wyłączeniu automatycznego uruchamiania Zune po wykryciu telefonu ale możecie w zamian tego używać tych metod do kopiowania multimediów:
  [Wideo] Ponowne kopiowanie filmów do telefonu. Obsługa bez Zune
  Transfer multimediów z komputera do Galerii (wideo)
  Z urządzeniami Windows Phone 8 sprawa wygląda nieco inaczej, tu brak aplikacji komputerowej do synchronizacji zatem po wyrejestrowaniu wciąż możecie używać aplikacji. Aktualnie nie sprawdzałem czy podłączenie z komputerem na systemie Windows 8 przynosi jakieś efekty.

  Zgłoszenia dla Windows Phone 7
  http://www.windowsmania.pl/dyskusja-...n-lepszy-2296/
  Zgłoszenia dla Windows Phone 8
  http://www.windowsmania.pl/dyskusja-...n-lepszy-2295/Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas