Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Ponowne kopiowanie filmów do telefonu konwertuje je. Wiedziałes o tym?  Kolejny mały szczegół zapomniany przez Microsoft spowodował że włos zjeżył mi się na głowie. Odkąd związałem się z okienkami a było to jakieś 15 miesięcy temu nie przypuszczałem a w zasadzie nigdy nie potrzebowałem aby po usunięciu filmów nagranych kamerką ponownie je skopiować do pamięci urządzenia. Obsługa Zune wprawną ręką nie nastręcza problemów, opcje programu pozwalają nam na wybranie konkretnej zawartości do synchronizowania. Ręcznie czy automatycznie dla jakich rodzajów plików. Dziś na forum jeden z was szukał rozwiązania właśnie tytułowego problemu a Zune za każdym razem konwertowało oryginalnie pobrane filmy z telefonu w formacie mp4 na mp4 tyle że zmniejszając jakość filmu i także wagę plików. Z opcjach programu nie ma słowa o ustawieniach konwersji dla filmów a także zasad rządzącymi konwertowaniem. Po przeprowadzeniu kilku prób i zasięgnięciu opinii w sieci, stwierdziłem że Zune nie potrafi skopiować ponownie do telefonu tych samych plików, które kiedyś pobrało na dysk komputera. Krótki filmik w oryginale ważący 9MB po konwersji zajmował już tylko 3MB, ktoś był świadom tego?
  Skoro problem istnieje należało go rozwiązać. Owszem metoda nie do końca nowa bo bo używając narzędzi lub modyfikując rejestr komputera możemy uzyskać bezpośredni dostęp do Galerii urządzenia i bez używania Zune kopiować zawartość multimedialną w obie strony. Tak przegrane nasze filmy zachowują oryginalne parametry. Jedyny minus tej metody to brak klipu w hubie Zdjęcia jak było to oryginalnie. Wasz nowy stary film możecie uruchomić tylko z Muzyka+Wideo.


  Wyłączamy Zune. Po uruchomieniu UsbStorageEnabler klikamy ENABLE i w Mój komputer pojawi się wam ikona Nokia Lumia 710  Po kliknięciu na urządzenie wyświetla nam się pierwszy główny folder z podaniem dostępnej pamięci.  Więcej znajdziecie na naszym forum:
  http://www.windowsmania.pl/poradniki...bez-zune-2268/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Ponowne kopiowanie filmów do telefonu. Obsługa bez Zune rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas