Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Dodaj komentarz audio do zdjęcia dzięki Stegfoto dla Windows Phone 8  Aplikacja a w zasadzie wczesny etap projektu co nie oznacza, że nie możemy sprawdzić jak działa. Stegafoto umożliwia zrobieni zdjęcia i dodanie krótkiego komentarza audio lub umieszczenia tekstu na zrobionym zdjęcia. Jako wczesna konstrukcja, zrobienie zdjęcia następuje po kliknięciu w ekran aby potem ukazał nam się mały panel na którym możemy wybrać ikonę mikrofonu aby dodać komentarz. Klikając w ołówek otworzy się edytor tekstowy. Po skończeniu nagrania należy nacisnąć Stop i wysłać gotowe zdjęcie do Isolated Storage do którego mamy obecnie dostęp dzięki narzędziu WP Power Tools. Jeśli aplikacja po wysłaniu wyłączy się, musimy powtórzyć operację nagrywania raz jeszcze łącznie ze zrobieniem zdjęcia. Fotografia nie grzeszy jakością, to tylko VGA w formacie PNG ale aby odtworzyć komentarz audio należy załadować zdjęcie w waszej przeglądarce na komputerze ale otwartą uprzednio przez zapisaną w pliku stronę opartą na skrypcie Java.

  Po wysłaniu zdjęcia czekacie kilka sekund. Przechodzicie do zakładki Isolated Storage i wybieracie prawym Stegafoto i wybieracie Refresh.  Następnie zaznaczacie lewym Stegafoto i klikacie Get i wybieracie miejsce zapisu plików na komputerze.  Po otwarciu folderu w jego głównym oknie zobaczycie zrobiono zdjęcie. Możecie je otworzyć ale bez dźwięku.  W archiwum znajdziecie dwa pliki; WebGL_StegaFoto i vikin_webgl_utils.js które muszą zostać wypakowane w jedno miejsce. Najlepiej na pulpit. Klikacie ten pierwszy i otworzy wam się specjalny player na stronie www. Wybieracie zdjęcie i klikacie Play. Miłego nagrywania !  Wymagane pliki możecie pobrać tylko z naszego forum:
  http://www.windowsmania.pl/programy-...udio-2184-new/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Stegafoto - zdjęcia z zawartością audio rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas