Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Super Monkey Ball 2: Sakura Edition za darmo w formie xap nie tylko dla Nokii  Super Monkey Ball 2: Sakura Edition w darmowej odsłonie dla modeli Lumia a co oznacza dostępny plik instalacyjny dla reszty urządzeń Windows Phone.
  Super Monkey Ball 2: Sakura Edition to druga część mobilnej wersji popularnej, konsolowej zręcznościówki, opowiadającej o przygodach małpki o imieniu Aiai. Produkcję przygotowała japońska firma SEGA.
  W Super Monkey Ball 2 gracz wciela się w małpkę Aiai, która wyrusza na poszukiwanie bananów. Pomagają jej w tym przyjaciele: MeeMee, Baby i GonGon. Zadanie nie należy do najprostszych, gdyż bohaterowie przemierzają kolejne poziomy zamknięci w szklanych kulach. Bezwładność utrudnia docieranie do sprytnie ukrytych owoców. Użytkownik musi też poświęcić chwilę na opanowanie sterowania robiącego użytek z akcelerometru.
  Na potrzeby gry twórcy przygotowali 6 odmiennych światów (Sinking Swamps, Cobalt Caverns, Ultra Heaven, Jumble Jungle, Pirate’s Ocean), podzielonych na 125 poziomów. Plansze są zawieszonymi w powietrzu, wymyślnie zaprojektowanymi torami przeszkód. Gracz musi sobie radzi z różnorodnym ukształtowaniem powierzchni, skoczniami, a także wąskimi przesmykami. Na ukończenie poziomu ma ograniczoną ilość czasu, w związku z czym zdobycie wszystkich bananów na danym torze wymaga co najmniej dwóch podejść.
  Gra została podzielona na kilka trybów rozgrywki. Opcja Practice pozwala opanować podstawowe zasady rozgrywki oraz pomaga w rozgryzieniu systemu sterowania, który początkowo może sprawiać nieco problemów. W trybie Single Player gracz przemierza wspomniane 6 światów i poznaje historię małpek. Ma też możliwość odblokowania bonusu w postaci 10 dodatkowych poziomów, rozgrywających się w krainie Far East World.
  Rozgrywkę urozmaicają trzy minigry. W pierwszej z nich (Monkey Target) gracz wystrzeliwuje małpkę w powietrze i stara się złapać w locie jak największą liczbę bananów. W drugiej, czyli w Monkey Golf, trafia na pole golfowe i podejmuje próbę trafienia małpką do kolejnych dołków. Z kolei w Monkey Bowl ciska zwierzątkami w kierunku kręgli, starając się zbić jak największą ich liczbę.
  Produkcja oferuje też szereg osiągnięć do zdobycia, a także możliwość umieszczenia swoich najlepszych rezultatów w sieciowych rankingach najlepszych graczy, czyli tzw. Leaderboardsach.

  Aplikacje.Orange.pl

  Plik instalacyjny xap dla reszty urządzeń znajdziesz na naszym forum:
  http://www.windowsmania.pl/gry-16/su...tion-xap-2176/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Super Monkey Ball 2: Sakura Edition (xap) rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas