Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • CAB Sender za trudny? Narzędzie do aktualizacji WP7.8 od WPH  Już znamy przyczynę chwilowej absencji jaxbot'a z WPH. Widocznie czekał na pliki CAB aby móc ukończyć swój mały programik. Całość opiera się na zawartych informacjach w pliku UpdateWP,w którym to znajdują się wymagane pliki CAB do przeprowadzenia aktualizacji danego urządzenia. Metoda instaluje tylko wersję OEM czyli bez dodatków producenta więc przyzwyczajenie posiadacze modeli Lumia powinni zdecydować się na bezstresową metodę programem NSU dostępnym w poradnikach dla każdej Nokii.
  Program jak i wczorajszy CAB Sender działa bez Zune w tle i przy pobieraniu plików językowych możemy wybrać ich ilość. Ot to cała różnica w zabawie. Procedura aktualizacji przeprowadza i pobiera stopniowo pliki w zależności od stany faktycznego oprogramowania.
  Używacie na własne ryzyko, autor zaleca ostrożność i jeśli nie musicie nie używajcie go.

  Podłączanie uruchomiony telefon do komputera wcześniej wyłączając Zune lub zamykając w chwili pojawienia się. Osoby używające aplikacji WPConector też muszą ją zamknąć. Po nawiązaniu połączenia program poprosi nas o wybór języków.  Po zakończeniu wgrywania zobaczycie taki oko komunikat.  Pobierz program:
  Download: seveneighter.zip - Windows Phone Hacker
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: CAB Sender za trudny? Narzędzie do aktualizacji WP7.8 od WPH rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas