Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Nokia City Lens wychodzi z cienia BetaLabs


  Nokia Miasto w obiektywnie wychodzi z cienia BetaLabs i trafia do marketu pod innym GUID czyli instalując nową wersję stara wciąż pozostanie w telefonie. Skok numeracji dość spory, wersja beta to v1.5 a dzisiejsza dostępna z kolekcji Nokia to v2.0.17.592. Jak wygląda sprawa zmian?
  Aplikacja Miasto w obiektywie zainstalowana w Twoim urządzeniu Lumia to zupełnie nowa możliwość odkrywania miejsc znajdujących się wokół Ciebie. Przytrzymaj telefon jak przy robieniu zdjęcia, a aplikacja Miasto w obiektywie wskaże na wyświetlaczu najlepsze sklepy, restauracje i interesujące miejsca. Naciśnij ikonę miejsca, aby połączyć się z numerem kontaktowym lub wyświetlić więcej informacji takich jak godziny otwarcia, opinie czy wskazówki dojazdu. Możesz również zachować miejsce na później lub podzielić się nim ze znajomymi. Po odchyleniu telefonu można wybrać widok listy. Koniec z rozglądaniem się w poszukiwaniu restauracji. Nie musisz już szukać oznaczeń nazw ulic. Używając aplikacji Miasto w obiektywie, masz pełen widok ze swojej perspektywy
  Używając aplikacji Miasto w obiektywie, masz pełen widok ze swojej perspektywy – znalezienie interesującego Cię miejsca jeszcze nigdy nie było tak naturalne i intuicyjne.Co nowego:
  • Funkcja Pole widzenia umożliwia włączenie widoku miejsc znajdujących się w bezpośrednim zasięgu wzroku.
  • Szybka informacja. Teraz możesz szybko wyświetlić adres miejsca bez opuszczania widoku kamery.- Funkcja „zamrożenia” widoku umożliwia zatrzymanie widoku i przeglądanie go bez konieczności trzymania telefonu ustawionego na cel.
  • Przypinaj do ekranu startowego najczęściej wyszukiwane frazy i ulubione kategorie, aby mieć do nich szybki dostęp.
  Plik instalacyjny dla odblokowanych urządzeń znajdziecie na naszym forum:
  http://www.windowsmania.pl/programy-...-17-592-a-328/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia City Lens v2.0.17.592 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas