Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Nowa wersja Windows Phone Power Tools  Windows Phone Power Tools
  to potężne narzędzie przewyższające możliwościami nowe SDK WP8 ale służące pomocą developerom w testowaniu nowych aplikacji. W wielkim skrócie SDK potrafi tylko instalować aplikacje i zapisywać lub odczytywać pliki z Isolated Storage w formie graficznego a nie w postaci poleceń menadżera plików. Ten kombajn dodatkowo aktualizuje istniejąca aplikację ale także umożliwia pełne usunięcie jej z telefonu. Poniższa tabelka prezentuje zakres możliwości a chętni na instalację plików xap mogą wyrobić konto developerskie lub uzyskać uczelniany email w tym temacie.
  Program ten został stworzony z myślą o nowych urządzeniach Windows Phone 8 ale nic nie stoi na przeszkodzie aby pracować na WP7.x. To samo tyczy się emulatora. Oczywiście instalacja tylko na systemie Windows 8. Po przesiadce na nową wersję programu, nazwa czyli GUID każdej aplikacji powróci po jej update lub ponownym zainstalowaniu. Dodatkowo przy użyciu tego narzędzia możecie przenieść savy gier z Windows Phone 7. Opis w tym poradniku.

  Wymagania:
  Komputer z Windows 8 x64
  SDK8.0
  Telefon WP7 lub WP8 z odblokowaniem minimum developerskim

  Co nowego w tej wersji v2.04:
  BUG 27: Fixed issue where some file properties were not being displayed in the Remote Isolated Storage explorer
  BUG 26: Cap number of remembered xaps at a reasonable cap (100). There is also infrastructure to make this configurable in the future.
  Some slight tweaks to the elevate button to make it more visible  Program możecie znaleźć w dziale Narzędzia do obsługi dla obu wersji systemu.
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Windows Phone Power Tools v2.0.4 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas