Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Kinograf dla HTC? Nowa wersja 2.6 dla większej liczby modeli WP8  Najnowsza wersja Kinografu według Nokii wspiera więcej urządzeń Windows Phone 8 więc czy zatem modele HTC lub Samsunga? To musicie sprawdzić sami instalując albo z karty pamięci poprzednio pobierając plik instalacyjny xap lub skanując poniższy kod QR.

  Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Pomocne wskazówki pozwolą szybko i wygodnie wybrać animowany obszar, tworząc unikalny kinograf. Efekt końcowy jest zachwycający.Swój kinograf możesz udostępnić znajomym za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty elektronicznej i wiadomości. Wystarczy konto Nokia i połączenie danych. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia udostępniasz łącze do niego. Udostępnianie odbywa się przez sieć Wi-Fi lub komórkową, dlatego warto sprawdzić opłaty operatora za przesył danych.
  Co nowego w nowej wersji?
  Najnowsza wersja programu Kinograf jest łatwiejsza w użyciu, ponadto można teraz tworzyć kinografy w układzie pionowym i poziomym. Program jest od teraz dostępny dla większej liczby modeli telefonów.

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Kinograf v2.6.0.0 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas