Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • HUAWEI Ascend W1 jednak ma coś w zanadrzu    HUAWEI prezentując model smartfon Ascend W1 na ostatnich targach w Las Vegas, dołączył do grona okienek w wersji Windows Phone 8. Możemy tylko podejrzewać czy ten projekt to szansa pokazania modelu na nowej platformie z nadzieją na zwiększenie jej popularności a co za tym idzie produkcji urządzeń czy może HUAWEI uznało, że należ w swoim portfolio musi znaleźć się miejsce na Windows Phone bez względu na jej popularność czy zainteresowanie nowym telefonem.
    Zainspirowany i wspierany przez ludzi, Ascend W1jest kombinacją filozofii projektowania na podstawie badań user-centrics oraz systemu Windows Phone 8 oferując naprawdę atrakcyjną alternatywę w tym segmencie.
    Tak o nowym smartfonie HUAWEI wypowiada się Richard Yu, CEO, Huawei Consumer Business Group. Przyglądając się z bliska i posiłkując dostępną specyfikacja techniczną odnosimy wrażenie że model ten powstał jako by na siłę ale aby nie powiedzieć, że jest podobny do innych smartfonów z rodziny Windows Phone producent postanowił wyposażyć go w bardzo pojemną baterię 1950mA. Tak duże ogniwo to według producenta do 470 godzin czuwania lub 630 minut rozmów na zakresie 3G. Drugą specjalnością Ascend W1 jest technologia zastosowanego wyświetlacza, OGS bo tak się ona nazywa pozwala zredukować zużycie energii o 30% w trybie oszczędzania. Sercem urządzenia jest wymieniony w specyfikacji procesor Qualcomm Krait w tandemie z grafiką Adreno 305 oferującą do 400MHz. Dostępna ilość pamięci RAM to już znana wam pewnie specjalność Windows Phone dla telefonów z niższej półki uniemożliwiająca instalowanie bardziej wymagających gier z marketu. Dostało się także pamięci wewnętrznej, 4GB to stosunkowo za mało na start. Po odliczeniu miejsca zarezerwowanego przez system, niecałe 3GB szybko zacznie maleć ale dzięki obsłudze kart pamięci micro SD można będzie zrobić trochę więcej miejsca. HUAWEI Ascend W1 będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu w Rosji i Chinach a w kolejnych miesiącach dotrze do Europy.    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [Ascend W1] Specyfikacja techniczna rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas