Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Microsoft: Oficjalna lista zmian dla OS 8.0.10211.204  Lista znana nie od dziś ale tej oficjalnej od samego Microsoftu jeszcze nie uświadczyliśmy. Co prawda sama Nokia przy okazji aktualizacji oprogramowania udostępniła swoją listę zmian, która oczywiście zawiera poniższe nowości ale ale także jako producent poinformowała o innych zmianach w funkcjonowaniu urządzenia.
  Przypominamy, że dostępność nowego oprogramowania uzależniona jest od kraju lub regionu, operatora komórkowego i modelu telefonu. Aby cieszyć się z nowej wersji softu należy na początek sprawdzać dostępność aktualizacji z poziomu samego telefonu o czym przypomina wam ten artykuł. Szerszą relację z obcowania z możecie przeczytać w tym temacie. Poniżej znajdziecie oficjalną listę zmian i nowości pochodzącyh od Microsoftu.

  Usprawnienia wiadomości SMS. Korzystanie z wiadomości SMS jest jeszcze wygodniejsze. Teraz można dodać jednocześnie wielu adresatów do wysyłanej wiadomości SMS oraz automatycznie zapisywać niewysłane wiadomości jako wersje robocze. Można też edytować odebrane wiadomości SMS przed ich przesłaniem dalej.

  Odpowiedzi w wiadomościach SMS na połączenia przychodzące. Nie możesz odebrać połączenia? Teraz można bezpośrednio z ekranu odbierania połączenia wysłać do dzwoniącej osoby wcześniej przygotowaną wiadomość SMS z odpowiedzią. To dobry sposób pokazania dzwoniącym, że się ich nie ignoruje.

  Usprawnienia programu Internet Explorer. Teraz można w ustawieniach wyłączyć automatyczne pobieranie obrazów — to prosty sposób na zmniejszenie ilości przesyłanych danych. Można również usunąć wybrane witryny z historii przeglądania, pozostałą historię pozostawiając nienaruszoną.

  Łączność Wi-Fi. Masz swoją ulubioną sieć Wi-Fi? Priorytet połączeń Wi-Fi będzie teraz ustalany w systemie Windows Phone 8 na podstawie historii połączeń.

  Inne ulepszenia. Zawiera wiele innych ulepszeń systemu Windows Phone.

  Dzięki Budniu za cynk

  Źródło: Microsoft
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Microsoft: Oficjalna lista zmian dla OS 8.0.10211.204 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas