Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Co nowego w nowym Nokia Care Suite PST  Wspomina od paru dni najnowsza wersja Nokia Care Suite PST z wyborem jednego z dwóch profili. Oczywiście póki Nokia całkowicie nie odłączy was od serwerów wybieracie profil Care Suite External i nadal możecie cieszyć się z możliwości pobierania i zmiany oprogramowania korzystając z naszych poradników.
  Jeśli macie zainstalowanych więcej aplikacji serwisowych Nokii to to teraz możecie usunąć ich skróty z pulpitu bo nowy menadżer zawiera informacje o wszystkich aplikacjach z łatwym uruchomieniem ich z menu NCS.
  Tych z was którzy poznali nasze poradniki dotyczące diagnostyki podzespołów, ucieszy fakt że w tej wersji programu wzbogacono odczyt parametrów HW poszczególnych podzespołów jak wersje i modele użytych. Nowe właściwości zostaną opisane przez mnie za jakiś czas. Aplikacja obsługuje wszystkie modele WP7 i WP8 przewidziane na rynek europejski. Przed instalacją należy usunąć poprzednią wersję NCS.

  Co nowego w Nokia Care Suite PST:

  dodatkowy odczyt parametrów HW w trybie test dla WP8
  odmieniona funkcja pobierania Data package
  ulepszono funkcję testu mikrofonu
  wprowadzono samoistny Restart telefonu do trybu Flash w przypadku problemów
  inne dodatki dla Lumii 920T
  poprawiono wczytywanie softu w trybie Recovery

  Link do pobrania najnowszej wersji jak zawsze na naszym forum:
  http://www.windowsmania.pl/narzedzia...51-4-4-a-1718/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Nokia Care Suite PST 5.0 (2012.51.4.4) rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas