Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Masz HTC 8S i brakuje ci miejsca na nowe aplikacje? Sprawdź najnowsze poradniki  Fabryczne 4GB pomniejszone o to co zabiera sam system Windows Phone 8 okazuje się zdecydowanie za mało aby w pełni cieszyć się z możliwości nowych gier czy aplikacji na nowych okienkach. Fakt ten pogarsza brak możliwości instalacji poza pamięcią telefonu więc robiąc zdjęcia i nagrywając filmy miejsce to szybko się kurczy. Oczywiście producent przewidział możliwość rozszerzenia pamięci o kartę SD ale nawet po wybraniu jej jako miejsca zapisu dla nagrań wideo, zdjęć czy muzyki pozostałość z 4GB może okazać się nadal niewystarczająco. Poniższe kroki pozwolą wam sprawdzić ile możecie i jako możecie oczyścić pamięć telefonu. Na początek warto zainstalować aplikację Uzyskaj więcej miejsca i zapoznać się z pierwszą częścią poradnika:

  Zainstaluj aplikację Uzyskaj więcej miejsca, pobierając ją ze Windows sklepu, aby otrzymywać powiadomienie o zapełnieniu 90% pamięci telefonu.
  Usuń aplikacje i gry, których już nie używasz.
  Zmień domyślną lokalizację zapisywania dla aplikacji Aparat lub dla plików muzycznych lub podcastów pobranych ze sklepu muzycznego Xbox.
  Kopiuj utwory muzyczne i podcasty zapisane w pamięci telefonu na kartę pamięci.
  Usuń wiadomości e-mail, których nie potrzebujesz.
  Usuń nieużywane mapy.
  Zapisz pliki z centrum Office, np. Word, Excel lub dokumentów PowerPoint w SkyDrive, a następnie usuń je z telefonu.
  Za pomocą aplikacji Telefon Windows można zapisać pliki, np. muzyczne lub podcasty pobrane ze sklepu muzycznego Xbox, lub zdjęcia i filmy z aplikacji Aparat w komputerze, a następnie je usunąć z telefonu.

  Pełny poradnik dla HTC 8S znajdziecie na naszym forum:

  http://www.windowsmania.pl/poradniki...tkownika-1709/
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas