Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Sprawdź co nowego w nowej wersji Skype dla Windows Phone 8  Wczoraj w markecie dla Windows Phone 8 pojawiła się aktualizacja dla komunikatora Skype okrzyknięta jako wersja przedpremierowa v2.1.0.241. Microsoft zastrzega, że możemy natknąć się na problemy w trakcie używania nowej wersji. A co nowego znajdziemy w nowym wydaniu?

  Zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft i wymieniaj się wiadomościami z osobami ze swojej listy kontaktów z Messengera
  Otrzymuj powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, nawet gdy aplikacja jest zamknięta, aby móc od razu odpowiedzieć (funkcja w opracowaniu)

  Od siebie mogę dodać, że od wczoraj kiedy to ostatnio używałem poprzedniej wersji w ustawieniach doszła opcja "powiadomienia push dla Messengera" co potwierdza poniższy zrzut.
  Prowadź bezpłatne rozmowy wideo i głosowe z innymi użytkownikami Skype'a oraz wysyłaj wiadomości do znajomych i rodziny na całym świecie, korzystając z tej przedpremierowej wersji Skype'a dla Windows Phone'a 8.


  Funkcje: - Dzwoń do znajomych i rodziny, korzystając z bezpłatnych rozmów głosowych między użytkownikami Skype'a poprzez sieci 3G* lub WiFi - Prowadź bezpłatne rozmowy wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype'a - Dzwoń tanio na telefony komórkowe i stacjonarne Wymagania systemowe: - Skype dla Windows Phone'a 8 wymaga Windows Phone'a 8 - W celu uzyskania najlepszej jakości podczas korzystania ze Skype'a dla Windows Phone'a wymagane jest co najmniej 512 MB pamięci Do korzystania z pełni zalet Skype'a zalecany jest abonament z nieograniczoną możliwością przesyłania danych lub połączenie WiFi.
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas