Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Edycja i wyodrębnianie plików z ROM'u Lumii Windows Phone 8  Mała rzecz a cieszy bo tak nazwał bym ImgMount Tool . Aplikacja w wersji v.1.0.15 umożliwia podgląd i wypakowanie zawartości oryginalnego softu Nokii na dysk waszego komputera. Program rozpoznaje tylko pliki FFU więc może otworzyć obecnie tylko te z Lumii 820 i 920. Na chwilę obecną nie można zapisać zmian ale nawet jakby się dało to przecież wiadomym jest że w warunkach domowych użycie Nokia Care Suite odpada a i dostępność modyfikacji rejestru nie istnieje dla Windows Phone 8.
  Więc po co ty wszystko zapytacie. Każdy z was w ten prosty sposób może wyodrębnić sobie tapety, dźwięki czy nawet pliki instalacyjne xap i zapoznać się z ich zawartością. Polecam Total Commander do przeglądania zawartości zaraz po skopiowaniu wszystkich folderów na nasz dysk przy otwartym oknie wirtualnego dysku twardego. Plik o którym mowa to ten największy o wadze ponad 1GB dla każdego wariantu. Program działa na obu wersjach Windows 7 i Windows 8.

  Całą procedurę montowania obraz a także wymagane pliki znajdziecie na naszym forum:

  http://www.windowsmania.pl/poradniki...w-z-romu-1686/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [Nokia] Edycja i wyodrębnianie plików z ROM'u rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas