Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Ostatnie artykuły

 • Reklama

 • Stare ale jare. SMS bomber i Tile World Clock po developerce


  Z nudów wygrzebałem dwie aplikacje z marketu dla autorskich aplikacji Bazaar. Większość z was kojarzy go z aplikacjami dla urządzeń z pełnym odblokowaniem co po części jest prawdą. Ale dzisiejsze dwie, jak najbardziej działają na smartfonach z odblokowaniem developerskim. SMS Bomber był nawet zgłaszany do publikacji ale Microsoft uznał, że bombardowanie kogoś wiązką 140 sms'ów mogło by narazić użytkownika na straty finansowe w razie nieautoryzowanego użycia. No cóż, dziękujemy MS za troskę ale sam dziś zrobiłem kawał trzem znajomym. Do tej pory nie mogą mi odpisać.
  Tak właśnie działa pierwsza z aplikacji, SMS Bomber w której limit 140 został nałożony przez sam MS bo tylu odbiorców można dodać w jednej wiadomości. Schemat wysyłania jest na tyle prosty, że nie ma potrzeby tego objaśniać.


  Druga aplikacja przywodzi na myśl ostatnie zegary od HTC z urządzeń Windows Phone 8, które znalazły się z pewnej licznie ROM'ów ale nie są dostępne do samodzielnej instalacji. Tile World Clock to zestaw wręcz nieograniczony do tworzenia własnego zegara i wyświetlania go na kafelku różnych rozmiarów. Do wyboru macie mnogość opcji w tym zmiana czcionki, rozmiary, koloru cyfr, koloru tła, format godziny czy wreszcie sam motyw zegara. Od prostych po te z HTC. Kafelek podobnie jak ten custom ROM'ów aktualizuje się co minutę. Zapraszam do pobierania!


  Obie aplikacje znajdziecie w naszym małym zbiorze aplikacji na urządzenia odblokowane developersko:
  http://www.windowsmania.pl/programy-...rce-zbior-463/
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas