Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Aktualizacja funkcji Akcesoria do wersji 2.0.5.3 dla Lumii WP8


    Kolejny powód do zadowolenia posiadaczom urządzeń Lumia zaoferował producent. Dokładnie tydzień temu pojawiły się europejskie warianty dla nowego oprogramowania 1249 , który nie jest żadnym Portico czy też zaczerpnięte z języka Symbiana, PR1.1. Nowe soft zaoferował szereg nowych funkcji a także liczne poprawki łącznie z restartami i poprawą pracy czujnika ALS. Parę dni wcześniej jeszcze dla starszego softu dostępne były aktualizacje poszczególnych funkcji telefonów Lumia , które do dziś możecie instalować na swoich telefonach po prostu skanując kod QR w tym temacie.
    Dzisiejsza nowa wersja funkcji Akcesoria umożliwia monitorowanie czasu pracy baterii i zarządzać nią a także sterować wszystkimi akcesoriami łącznie z nadawaniem im nazw. Jeśli nadal nie masz informacji na kafelku marketu o jej dostępności możesz w łatwy sposób zeskanować nasz kod QR i zainstalować bez czekania na dostępność dla twojego wariantu.
    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [ Lumia] Aktualizacja Akcesoria do wersji 2.0.5.3 rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas