Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Oglądaj telewizje online na Windows Phone dzięki aplikacji Ipla


  Aplikacja Ipla gości na naszym systemie Windows Phone prawie od samego początku. Jako jedna z nielicznych aplikacji jest ona ciągle rozwijana oraz wzbogacona o nowe funkcje. Aplikacja od dłuższego czasu utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najczęściej pobieranych aplikacji z polskiego Store.  Dzięki nowej aktualizacji, która nastąpiła niedawno mamy możliwość oglądać kanały telewizyjne online. Niestety ich ilość jest bardzo skromna, gdyż są to zaledwie dwa kanały w tej chwili, lecz zapewne za niedługo liczba kanałów zostanie zwiększona o takie kanały jak Polsat, TV4 czy nawet Polsat Sport. W tej chwili możemy oglądać tylko Polsat News oraz TV Biznes. Niestety, ale nowe unikalne funkcje na Windows Phone kosztują i, aby mieć możliwość oglądać kanały w aplikacji Ipla musimy posiadać pakiet IplaEXTRA, który kosztuje około 10zł miesięcznie. Jakość oglądanego kanału zależy od naszego połączenia, czyli możemy oglądać telewizje nawet przy słabym zasięgu, lecz wtedy jakość oczywiście zostanie odpowiednio zmniejszona.  Kolejną nowością jest możliwość oglądania seriali z kanału TVP, co wcześniej było niemożliwe na Windows Phone. Teraz bez problemu obejrzymy najnowsze odcinki rodzinki.pl czy Klanu. Ale to nie jedyne usprawnienia w aplikacji, gdyż jak czytamy komentarze wydajność aplikacja została bardzo zwiększona dzięki temu w szybki sposób możemy zobaczyć to co chcemy nawet na Lumii 610!
  Użytkownicy operatora sieci Plus mogą skorzystać z specjalnej aplikacji Ipla Plus dzięki której nie płacą oni za transmisje danych i mogą oglądać seriale bez żadnych kosztów poza domem.


 • Sponsor

 • Ostatnio na forum

  Darpi

  Win10 w 640xl lte?

  Kolego, nie wiem jak przekopujesz ustawienia, ale po założeniu konta głównego, kiedy wejdziesz w kontakty a potem w ich ustawienia, musisz wykonać

  Darpi Dzisiaj, 10:06 Idź do ostatniego postu
  djtonka

  Win10 w 640xl lte?

  nie na jakiś, tylko na swoje konto♥na które powinieneś być zalogowany ale z racji że temat tego wątku jest♥trochę debilny a sprawy kontaktów

  djtonka Dzisiaj, 10:06 Idź do ostatniego postu
  djtonka

  % naładowania baterii

  masz miernik? naładuj do rzekomych 100% i sprawdź napięcie

  djtonka Dzisiaj, 09:56 Idź do ostatniego postu
  Koniuor

  % naładowania baterii

  Przypadkiem na to wpadłem. Ładowałem przez USB/ładowarkę samochodową i w każdym przypadku jest podobnie Jedynie nie wymieniałem baterii na nową.

  Koniuor Dzisiaj, 08:19 Idź do ostatniego postu
  queed90

  Win10 w 640xl lte?

  Menu wydaje mi się dosc dokładnie przekopałem, na dowód tego owe opcje w kontaktach pojawily się w momencie
  Wpisania pierwszego kontaktu ręcznie.

  queed90 Dzisiaj, 07:53 Idź do ostatniego postu
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas