Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Pierwszy siedemosiem ROM z oficjalnego softu dla Lumii 800 tylko u nas  Dzięki oficjalnemu siedemosiem od Nokii możemy już dziś zaprezentować wam nasz pierwszy ROM dla Lumii 800. Przypominam, że ten model został pozbawiony przywileju domowego odblokowania bootloadera, który zezwala nam na zmianę oprogramowania na takie z pełnym dostępem do systemu, plików czy rejestru pozwalając przy tym na ciekawszą modyfikację urządzenia.
  Przy okazji warto nadmienić że dzięki użytkownikowi cvxcvx każdy z posiadaczy Lumii 800 będzie mógł za niewygórowaną cenę około 60zł odblokować bootloader. Szczegóły wkrótce!
  Wracając do naszego ROM'u. Jest to wersja testowa, nie oznacza to że będzie niestabilna czy zawierać błędy. Niezbędne minimum jak najnowszy unlock 4.0 z Root Tool ora WP Root Tool z XAP Deployer zostały zawarte w tej modyfikacji i umożliwiają wam dostęp do systemu i jego modyfikację a także nieograniczone możliwości jeśli chodzi o instalację aplikacji xap, także bezpośrednio przez przeglądarkę IE.
  Niektórzy z was mogą kojarzyć, fakt dogrywania dodatkowej partycji Linuxem w poprzednich ROM'ach celem aktualizacji modułu radiowego i OSloader. Nie jest to aż tak bardzo wymagane i nie powinniście zauważyć nic niepokojącego. Najlepszym wyjściem była by zmiana oprogramowania przez NCS do najnowszej wersji po uprzednim zablokowaniu bootloadera ale samo to uniemożliwiło by nam to powtórne odblokowanie. W tym modelu zostało to wyłączone na stałe poprzez aktualizację bootloadera.
  ROM jest dostępny na życzenie do testów a jego zawartość jest zbliżona do najnowszej wersji dla Lumii 710.

  Zawartość w standardzie:
  Pełne odblokowanie unlock 4
  Najnowszy WP7 Root Tool po Polsku
  XAP deployer do instalacji plików przez przeglądarkę IE
  Root Manager

  Aplikacje, które możesz potrzebować na początek:(link w temacie na forum)
  Twórca dzwonków
  Udostępnianie Bluetooth
  Program manager(Opis tu)
  Bazaar
  Najnowsze QuickMenu(Opis tu)
  WmdcLauncher(Opis tu)

  Link do pobierania zostanie wysłany na skrzynkę każdego kto zechce go wgrać i spróbować opisać ewentualne niedociągnięcia
  Szczegóły na forum:
  http://www.windowsmania.pl/romy-70/%...test-1477-new/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [Lumia 800][Custom ROM] WindowsMania 8858 test rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas