Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Początek aktualizacji via Zune do siedemosiem  Dobra nowina dla osób oczekujących aktualizacji dla swojego smartfona Windows Phone 7.5. Microsft właśnie zaczął rozsyłać update przez Zune początkowo dla urządzeń Nokia a w tym konkretnym przypadku modelu Lumia 800.
  Całość składa się z czterech paczek w tym jedna od producenta. Pierwszy to update firmware do Nokii, druga paczka to z OS 7.10.8779.8, kolejna z 8773 na 8779 aż wreszcie końcowe siedemosiem 8858.
  Przed aktualizacją upewnij się, że bateria jest naładowana oraz data jest prawidłowo ustawiona. Zadbaj także o wystarczająca ilość miejsca w telefonie. Dostępność nowej aktualizacji możesz także sprawdzić z poziomu telefonu. Pozostaje pobrać Zune i do dzieła!
  Plik CAB w przygotowaniu dla reszty oczekujących. Na koniec jak zawsze dodam, że ten rodzaj aktualizacji nie jest zalecanym sposobem ale tych którym zależy na zachowaniu swoich danych w telefonie jest to jedyne wyjście.

  Źródło: http://wmpoweruser.com/windows-phone...kia-lumia-800/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Początek aktualizacji via Zune dla siedemosiem rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas