Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Poradnik jak odczytać Product Code w Lumii 920  W sytuacji kupiliście telefon z drugiej ręki albo po prostu nie posiadacie już oryginalnego pudłka na którym umieszczony był wariant telefonu inaczej Product Code podpowiem wam jak sprawdzić PC w waszej Lumii. Może napiszę po co wam to wiedzieć i do czego moglibyście go wykorzystać. Często na forum przy okazji zmiany oprgroamowania użytkownicy pytają się pomiędzy sobą jaki soft wrzucili na swój telefon, podając PC wszyscy ułatwiamy sobie sprawę. Dla przykładu 059R079 mówi nam jaki model , z jakiego kraju i od jakiego operatora:
  RM-821_Polkomtel_Poland_VAR242600_v2_6_Black
  Do identyfikacji używamy Navifrim i tergo poradnika aby znaleźć nasze własne oprogramowanie i pobrać na dysk .
  http://www.windowsmania.pl/poradniki...amowania-1038/

  Wasz Product Code będzie także potrzebny do aktualizacji oprogramowania w mniej zaawansowany sposób. Nokia Software Updater umożliwia prostą i bezpieczną aktualizację oprogramowania waszego telefonu ale tylko pod wasz oryginalny PC. Aby mieć pewność, że producent wydał nowy soft korzystacie z wspomnianego Navifrim i po wpisaniu waszego PC w kolumnie Variants sprawdzacie po kolej każdą wersję aż znajdziecie tą odpowiadającą waszemu PC. Poradnik dla NSU niebawem!

  W celu sprawdzenia obecnego Product Code zaglądacie do:
  Ustawienia -> informacje
  lub
  Ustawienia -> info+dodatki  Na obu zrzutach zaznaczyłem co nas interesuje. W tym przypadku mamy numer 217 co odpowiada wariantowi UK.
  Na naszym forum znajdziecie tabelę gdzie zostały przypisane warianty to tego numeru:
  http://www.windowsmania.pl/poradniki...uct-code-1471/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: [Lumia 920] Odczytywanie Product Code rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas