Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Siedemosiem dla Lumii 800 oficjalnie do pobrania  Miło mi was poinformować że właśnie teraz na serwerach ukazało się oprogramowanie siedemosiem build 8858. Za racji że nie ma jeszcze CV Poland zalecam wgrywać EURO1 CV GB. Woli przypomnienia warto dodać, że to update od Microsoftu wnosi nowy ekran startowy znany z Windows Phone 8 a także możliwość ustawienia tapet Bing na ekranie blokady. Oprócz tego blokada rodzicielska i 20 kolorów akcentów.
  Nokia jakoproducent, który przyzwyczaił nas do częstych aktualizacji i dodatkowych aplikacji także będzie miał swój wkład. BTshare, Cinemagraph, Twórca dzwonków czy poprawione funkcje wysyłania kontaktów to pozycje które powinny znaleźć się także w tej aktualizacji. Więc po co czekać!
  Oprócz Lumii 800 swoje siedemosiem otrzymała także Lumia 510, smartfon który jeszcze nie zawitał na europejski rynek.Kompletny poradnik zmiany oprogramowania łącznie z filmem instruktażowym znajdziecie tylko na naszym forum.
  [Lumia 800] Aktualizacja i zaniżanie wersji oprgramowania programem NCS
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Oprogramowanie 7.8 oficjalnie na serwerach rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas