Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Stacja ładująca DT-910 rozłożona na łopatki



  Zanim zacznę omawiać budowę bezprzewodowej stacji ładującej DT-910 muszę wyprostować wcześniejsze informacje odnośnie wydajności prądowej bezprzewodowych akcesori. Na stronach internetowych producenta zdarza się, że można napotkać na błędy i tak też się mogło stać w tym przypadku. Nie jest to nic nowego, przynajmniej dla mnie bo dla przykładu rozwiązywaliśmy ostatnio na forum problem z ilością pamięci RAM w modelu Lumia 510 gdzie sugerowano się polską stroną fińskiego producenta gdzie błędnie po dziś dzień podaje się że ten model posiada 512MB co oczywiście jest błędne. Odpowiedź znajdziecie w podanym linku.
  Wracając do naszej stacji Ładującej, 750mA to maksymalny prąd oferowany przez technologię Qi w tym przypadku. Jest to dość sporo jak na pierwszą chwili wprowadzenia tej technologii przez Nokię na rynek. 50% więcej niż oferuje port USB w waszym komputerze ale także o połowę mniej niż potrafi dostarczyć ładowarka sieciowa. Opłacalność takiej metody jak i oddziaływanie na wydajność samej baterii pozostawię jako temat innej dyskusji.
  DT-910 to drugie akcesorium, które możemy poznać od środka. Zasada działania nie odbiega zbytnio od tej znanej już z DT-900 ale dodatkowo stacja ładująca zawiera metkę NFC, gdzie po dotknięciu stacji przez telefon inicjuje się automatycznie zaplanowana z góry aplikacja. Środek stacji ładującej to tym razem jedna porządna cewka pokryta izolacją typu Ergofol a w środku jej umiejscowiono metkę NFC.Ten masywny metalowy element to przeciwwaga utrzymujące stację w raz ze smartfonem w pionie. Poniżej możecie obejrzeć całość zdjęć i pytać w razie potrzeby.










  Źródło: https://apps.fcc.gov
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Jak wygląda DT-910 w środku rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas