Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Diagnostyka waszej Lumii na Windowsa Phone 8 w przygotowaniu    Urządzenia z serii Lumia pracujące na systemie Windows Phone 7 oferowały aplikację diagnostyczną ODDT zwaną potocznie Diagnostic. Oferowała ona proste czynności kontrolne poszczególnych podzespołów telefonu jak czujnik ALS czy test wibracji.
    Jak już wspominałem przy okazji innego artykułu o ODDT, w nowym systemie a raczej w urządzeniach Nokia pracujących na wersji Windows Phone 8 narzędzie diagnostyczne zostało usunięte. W zamian tego obiecałem wam inną metodę na sprawdzenie funkcjonowania waszego telefonu w przypadku kiedy podejrzewacie jakąś usterkę jak dla przykładu niedziałająca lampa aparatu.


    Powyższa grafika pokazuje taki właśnie rodzaj testu. Na dzień dzisiejszy możemy przeprowadzić szereg testów na jakość dotyku i wyświetlacza, podzespołów audio jak mikrofony czy głośniki a także czujnik położenia i wiele innych. Za kilka dni na forum zaprezentuję kompletny poradnik dla osób chętnych wiedzieć więcej niż się powinno

Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas