Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Warto wydać €190 na ten telefon? Przekonaj się po obejrzeniu krótkich recenzji


    Nowa Nokia Lumia 620 od wczorajszego dnia zdążyła się już nieźle zadomowić sądząc po licznych krótkich recenzjach w tym wideo. Właśnie taka prezentacja pozwala szybciej zaznajomić się z najnowszym dzieckiem ze stajni Nokii z systemem Windows Phone 8. Nowy smartfon budzi wysokie zainteresowanie nie tylko ze względu na paletę siedmiu kolorów w jakich będzie sprzedawany ani niskiej z pozoru ceny €190 ale z faktu, że jego pojawienie się było niepoprzedzone żadnymi domysłami, plotkami czy wyciekami domniemanych zdjęć nowego urządzenia.
    Pomysłowe wykonanie dwuwarstwowej kolorowej powłoki telefonu dostępnej w wersji matowej lub błyszczącej to jedna z wielu cech Lumia 620, która ma na celu przyciągnięcie młodej grupy docelowej potencjalnych chętnych jako początek przygody z Windows Phone 8. Dodatki od producenta to coś co wyróżnia po dziś dzień telefony Lumia i tak samo jak w Lumia 920 tu także znajdziemy aplikacje Miasto w obiektywie, Smart Shoot czy Cinemagraph. Całość uzupełnia dwurdzeniowy procesor MSM8277 SnapDragon S4 1 GHz i aparat 5 MP z funkcją automatycznego ustawiania ostrości.
    Producent postanowił nie ograniczać pamięci dostępnej dla użytkownika i w razie jej niedoboru wystarczy, że włożysz do telefonu kartę pamięci SD o maksymalnej pojemności 64GB i bez problemu zmieścisz wszystkie swoje nagrania wykonane w rozdzielczości 720p. Zastosowana technologia ClearBlack pozwoli ci obejrzeć nagrane filmy nawet w pełnym słońcu na wyświetlaczu o przekątnej 3.8 cali. Jeśli suche techniczne zagadnienia już Cię znudziły to może kilka filmików pozwoli ci polubić nowego gracza w rodzinie Windows Phone 8.

    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Seria krótkich rezencji wideo rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas