Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Moja Lumia 820 już po pierwszej ważnej aktualizacji


    Nie Apollo+ czy ganek kolumnowy (Portico) a rzeczowa aktualizacja od producenta była pierwszym update jakiego doczekałem się po tygodniu użytkowania modelu Lumia 820. Funkcja Wyświetl+dotknij ma za zadanie umożliwić nam obsługę telefonu nawet w rękawiczkach i używając kluczy poprzez zmianę polaryzacji warstwy dotykowej. To działa, sprawdzałem wielokrotnie na moim egzemplarzu choć raczej chwaliłem się tym wśród znajomych niż miałem okazję korzystać z tego praktycznie. Za każdym razem gdy uruchamiałem Super Sensitive Touch zdawałem się mieć wrażenie że muszę to robić metodą na popych, czyli mimo iż Turbo było już włączone to pierwszy raz musiałem musnąć palcem ekran.
    Dzisiejsza aktualizacja sterowników znacznie poprawiła komfort używania funkcji podniesionej czułości paneli InCells ClearPad Series 3 na ciała obce to zapotrzebowanie na energię minimalnie wzrosło i trzeba o tym pamiętać aby w czasie nieużywania pozostawić Turbo wyłączone. Moja poprzednia wersja sterownika to 1.0.11.9 dzisiejsza aktualizacja do wersji 1.1.2.4 powinna pojawić się u was na kafelku marketu już niebawem i dotyczy obu najnowszych Lumii, w tym 920 także.
    Źródło: Własne
    Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Aktualizacja sterownika dotyku dla Lumii rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas