Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Microsoft umożliwił pobieranie aplikacji na komputer


  Pamiętacie kiedy pisałem o możliwości instalacji plików XAP z poziomu telefonu wcześniej pobranych na dysk komputera? W tedy nie było jasne skąd i jak pobrać takie pliki. Najwyraźniej Microsoft zrobił nam wszystkim świetny świąteczny prezent umożliwiając ręczne pobieranie plików XAP zarówno aplikacji darmowych i tych płatnych. Te drugie oczywiście będą nadal posiadać ograniczenia przewidziane dla wersji próbnych jak reklamy czy czas ale można je instalować. Wiemy także o obecności aplikacji takich jak Navigon gdzie nie jest dostępna nawet wersja trial. W tym przypadku należy zapłacić za aplikację.
  Co to oznacza dla nas? Aplikacje dostępne tylko dla wybranych urządzeń jak Lumia nadal będą tylko do pobrania przez telefon ale każda inna darmowa czy próbna aplikacja dostępna jest dla każdego i to bez potrzeby posiadania nawet odblokowania developerskiego. Oczywiście gdy taki plik XAP skopiujecie na kartę pamięci swojego urządzenia Windows Phone 8 jest widoczny w zakładce karta SD w markecie. Poradnik jak zainstalować XAP na urządzeniach WP8 znajdziecie w tym temacie.
  http://www.windowsmania.pl/poradniki...karty-sd-1125/
  Wydawać by się mogło, że tak pobrane pliki bez problemu zainstalujemy na systemie Windows Phone 7 posiadając pełne czy nawet developerskie odblokowanie. Niestety ten trik nie przejdzie. Pliki XAP są nadal zabezpieczone przed próbą wgrania ich na obecne urządzenia WP7.

  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Microsoft umożliwił pobieranie aplikacjia z marektu na komputer rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas