Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Darmowe konta developerskie dla forumowiczów i pomoc w uzyskaniu ich


  Z dnia na dzień przybywa użytkowników urządzeń Windows Phone obu wersji. Nowi posiadacze zapewne chcieli by odblokować swoje urządzenia dla różnych celów. Odblokowanie developerskie umożliwia instalację do 10 aplikacji lub gier w jednym czasie więc gdy po zapełnieniu najdzie was ochota na dalszą zabawę musicie wpierw zwolnić jeden slot pod nowy XAP.
  Ten rodzaj odblokowania umożliwia wam instalację aplikacji i gier zamieszczonych na forum pod warunkiem że nie są to programy homebrew czyli takie które w 99% przypadków wymagają dostępu do rejestru co uniemożliwia ich instalację po takim odblokowaniu. Próba instalacji takich plików zakończy się kodem błędu.
  Dla urządzeń Windows Phone 7.x zakres działania póki co jest trochę szerszy. Możecie poznać takie narzędzia jak Windows Phone Device Manager do eksploracji waszego urządzenia w ograniczonym stopniu, zmianę dzwonka,nagrywania wideo ekranu przy użyciu programu do rejestracji na komputerze, aktualizacji obecnej aplikacji, wykonania kopii ustawień czy stany gry plików zainstalowanych samodzielnie. Wszystko to znajdziecie w dziale Poradniki dla systemu Windows Phone 7.
  Nowe smartfony Windows Phone 8 także mogą być odblokowane developersko, tym samym sposobem i przy użyciu tego samego konta. Na dziś dzień zakres możliwości dla tej wersji systemu to instalacja, usuwanie czy aktualizacja aplikacji. Wszystko to znajdziecie w Poradnikach dla Windows Phone 8.

  Temat ten powstał po to aby pomóc wam w zdobyciu takiego konta. Po pierwsze, jeśli chcesz uzyskać sam dla siebie całe konto które umożliwia Ci rejestrację do trzech urządzeń Windows Phone ale nie posiadasz wymaganego uczelnianego konta email (końcówka .edu) potrzebnego do rejestracji na DreamSpark to w tym temacie możesz wystosować taką prośbę o email dla swoich potrzeb po napisaniu minimum 30 postów na naszym forum

  Jeśli szukasz tylko jednego slotu dla swojego smartfona Windows Phone, który umożliwi Ci rejestrację tylko jednego urządzenia to możesz takowe otrzymać po napisaniu minimum 30 postów na naszym forum i jeśli informacja o dostępności takowych w pełni aktywnych kont będzie zawarta w tym temacie.

  Schemat zgłaszania próśb:
  Dla email z końcówką edu piszesz: Proszę o konto email
  [KROPKA] Dla jednego slotu piszesz: Proszę o slot i podajesz nazwę telefonu jak widnieje w Zune lub aplikacji Windows Phone ponieważ nazwy w obrębie jednego konta nie mogą się powtarzać i aby kolejna osoba wiedziała czy jej nazwa jest inna albo czy należy ją zmienić. Czyli przykładowo: Proszę o slot. Moja kochana Lumia 800

  Chętni mogą zgłaszać się w tym temacie:
  http://www.windowsmania.pl/dyskusja-...aniu-ich-1251/
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Darmowe konta developerskie dla forumowiczów i pomoc w uzyskaniu ich rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas