Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • W nowy rok po staremu. Na siedemosiem jeszcze poczekamy

  ]

  Koniec plotek, koniec durnemu wróżeniu z fusów. W nowy rok wejdziemy nadal na starych kafelkach, mowa o obecnych urządzeniach WP.7.5. Nie kto inny jak zastępca prezesa Windows Phone, Terry Myerson w swoim oświadczeniu na łamach blogu Windows Phone podsumował swój artykuł, krótko. Nie prędzej niż na początku 2013 roku. Co to oznacza dla nas? Spokój ducha, przynajmniej w tym roku.
  Z oświadczenia jasno wynika, że MS wciąż pracuje i testuje nową aktualizację u boku swoich partnerów aby mieć pewność o jej odpowiedniej jakości dla wiernych fanów systemu Windows Phone. Więc na chwilę obecną nową odsłonę obecnego systemu, zobaczą tylko przyszli posiadacze nowych budżetowych modeli aby ekosystem stał się bardziej powszechny i dostępny po niższej cenie dla każdego.Wygląda więc na to, że
  cała zabawa z update była z góry zaplanowana. Najpierw nowy system Windows Phone 8 i wcześniejsza prezentacja modeli na tym systemie, kolejno nowe smartfony z siedemosiem a na końcu po paru tygodniach a niedługo można powiedzieć miesiącach obecnie właścieciel jeśli jeszcze nie przeszli na WP8 dostana upragnioną aktualizację. Zadowoleni?


  Źródło: http://blogs.windows.com/windows_pho...phone-7-8.aspx
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas