Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Żywotność baterii w Lumii 820 według GSMArena


  Jak radzi sobie marne ogniwo 1650mAh zainstalowane w Lumii 820 sprawdził portal GSMarena. Marne dlatego, że w swoich klonach Lumia 810i 822 dostępnych tylko na wyłączność amerykańskich sieci, udało się upchnąć trochę większe ogniwo o pojemności 1800mAh. W tym wypadku widocznie względy ekonomiczne wzięły górę. Wracając do testu to zacznę od jego końca, 40 godzin to średni po jakim trzeba znów ładować naszą baterię. Nie jest to dwie doby ale według mnie wynik dość optymistyczny w urządzeniu z 4.3-calowym ekranem z funkcją podwyższonej czułości na dotyk.
  Czas rozmowy 3G uzyskany w teście jest nieco krótszy niż sugerowany przez producenta i wynosi:
  GSMArena - 7 godzin i 19 minut
  Nokia - nieco ponad 8 godzin

  Przeglądanie internetu przy wykorzystaniu WiFi co jest bardziej mniej prądożerne aniżeli przy użyciu 3G choć tego wyniku nie możemy skonfrontować z danymi producenta:
  GSMArena - 4 godziny i 24 minuty

  Funkcje multimedialne to dla sporej grupy użytkowników ważna funkcja. Jak długo wasza Lumia 820 pozwoli wam oglądać ulubiony film na swoim wyświetlaczu?
  GSMArena - 6 godzin i 25 minut

  Ten ostatni wynik zależy wprawdzie od wagi, rozdzielczości i innych parametrów pliku wideo ale te informacje nie zostały uwzględnione w teście. To samo tyczy się czasu połączeń gdzie głównym czynnikiem jest moc i dostępność sygnału.


  Źródło: www.gsmarena.com
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas