Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Najnowszy Dynamics7 czyli CustomROM dla telefonów HTC z siedemosiem!

  Prawdopodobnie dzisiaj zostanie upubliczniona najnowsza wersja romu od ultrashota a mianowicie Dynamics7 v2.0. Najnowsza wersja na samym początku zostanie wydana na telefon HTC Titan oraz HTC Mozart. Oczywiście rom zostanie także wydane na inne telefony HTC 1gen jak HTC 7 Pro, HTC 7 Trophy, HTC HD7 czy nawet HTC HD2!
  Dlaczego ten rom jest warty uwagi? Gdyż prawdopodobnie znajdziemy w nim najnowszą wersje buildu "siedemosiem", w którym będą znajdowały się poprawki dotyczące ekranu startowego.

  Ponadto znajdziemy tutaj wiele najnowszych aplikacji homebrew, które nie znajdują się w innym romie a mianowicie:
  HUB Clock @ultrashot
  File Manager @ultrashot
  ringtone manager @ultrashot
  Quick Launch @ultrashot

  Oczywiście w innych romach znajdziemy taką aplikacje jak Quick Launch, lecz w starszej wersji. Ultrashot zawsze zamieszcza najpierw najnowsze rzeczy do swoich romów, a dopiero później na tym romie tworzy się inne romy. Ponadto ultrashot robi jedne z najlepszych romów, gdyż nie dodaje żadnych dodatkowych śmieci typu nowy ekran bootowania systemu, czy dodatkowy obrazek podczas włączania telefonu. Wszystko wygląda tak jak w oryginalne.

  Czy wy także nie możecie się doczekać najnowszego ROMu od ultrashota?? Zaglądajcie u nas na forum a już wkrótce się pojawi! Wszystkie dodatkowe aplikacje homebrew od ultrashota, które zamieścił w swoim najnowszym romie będą do pobrania u nas na forum!Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas