Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Spy Mouse i Trivial Pursuit, dwa nowe tytuły Xbox tylko dla Lumii


  Kolejna paczka gier Xbox od Finów. Czy nie za bardzo nas rozpieszczają? Spy Mouse to gra w której wcielasz się w rolę ukrytego agenta Squeak.
  SPY mouse to gra stworzona przez ekipę odpowiedzialną za popularne Real Racing i Flight Control. Opowiada historię myszy o nazwisku Squeak, która usiłuje pokrzyżować diaboliczne plany okrutnych kotów, a przy okazji zjeść jak najwięcej kawałków żółtego sera, rozrzuconego w różnych miejscach danej planszy. Mysi agent nosi elegancką czarną muszkę i ma charakterystyczny sardoniczny uśmiech. Zapewne gdyby mówił, miałby też akcent Seana Connery’ego.
  Opis: Orange.pl

  Trivial Pursuit to klasyczna gra oparta na pytaniach i odpowiedziach, która zaskoczy Cię - i w której Ty będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół. Gra pełna jest zwodniczych pytań na niemal każdy temat.
  Szczegóły w pytaniach dotyczą geografii, rozrywki, historii, sztuki i literatury, nauki i natury, a także sportu i wypoczynku. Zdobądź trójkąt odpowiadający każdej z kategorii, a wygrasz grę.
  Opis: planszowki.gildia.pl


  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Spy Mouse i Trivial Pursuit, dwa nowe tytuły Xbox tylko dla Lumii rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas