Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
  • Sponsor

  • Data Sense gdzie jesteś?


    Nowi posiadacze urządzeń Windows Phone 8 mogli zapomnieć albo nawet nie wiedzieć, że nowy system oferuje zwaną Data Sense, aplikację do monitorowania danych a także ograniczenia do niezbędnego minimum innych funkcji w telefonie wymagających dostępu do sieci komórkowej. Aktualizowany na bieżąco przypięty kafelek poinformuje cię ile aktualnie danych zostało przesłanych do telefonu także w przypadku korzystania z darmowego WiFi. Gdy zechcemy poznać dokładniej informacje o danych przychodzących to po otwarciu aplikacji zobaczymy szczegółowe odnośnie każdej aplikacji, która korzysta z naszych cennych pakietów.
    To jak ją włączyć znajdziecie wkrótce w dziale Poradniki dla Windows Phone 8. Obecnie sprzedawane smnartfony nie posiadają tej aplikacji w standardzie, nie znajdziemy o niej wzmianki także w podręczniku użytkownika dla Lumii 920 czy HTC 8X. Więc zatem gdzie jej szukać?
    Microsoft milczy, producenci także. Czy jest to kolejna zagrywka typu: nie zdążyliśmy bo nie działało tak jak powinno tak jak wynikło z brakiem radia FM? Może operatorzy nie byli przygotowani na znaczną redukcję ewentualnych przychodów choć amerykański Verizon jako pierwszy i jak na razie jedyny umożliwia korzystanie z Data Sense to pozostaje mieć nadzieję, że pojawi się ona w oficjalnych czy też mniej oficjalnych kanałach dystrybucji.    Źródło: Własne
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas