Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Instalacja aplikacji w Windows Phone 8 z karty SD


  Karta pamięci którą znajdziecie w urządzeniach Windows Phone 8 z założenia służy do przechowywania plików multimedialnych jak zdjęcia, filmy czy muzyka. Posiadając model z rozszerzalną pamięcią możecie decydować poprzez zmianę ustawień gdzie będą zapisywać się nowo zrobione zdjęcia czy filmy. Tak samo łatwo możecie kopiować owe pliki poprzez kabel USB z wykorzystaniem aplikacji Windows Phone.
  A jak wygląda sprawa instalacji aplikacji z karty pamięci? Najpierw należało by zapytać się jakim znanym i oficjalnym sposobem moglibyśmy stać się w posiadaniu plików instalacyjnych XAP ale Microsoft wyszedł na przeciw tym oczekiwaniom i umożliwił instalację programu czy gry z posiadanego pliku XAP który pobierzemy na komputer (?) i skopiujemy na kartę SD.
  System przy okazji rozpozna czy dana aplikacja jest zgodna w bieżącą wersją systemu przypisując tytuł do listy Zgodne aplikacje. Aby można było zainstalować aplikację, trzeba mieć na karcie najnowszą wersję pliku XAP ze Sklepu. Jeśli posiadana wersja nie jest najnowsza, zostanie wyświetlona w obszarze Niezgodne aplikacje.


  Aby zainstalować aplikacje i gry z poziomu karty SD telefonu należy:

  Włóż do telefonu kartę SD zawierającą jeden lub więcej plików XAP.
  Na ekranie startowym naciśnij kafelek Sklep , a następnie naciśnij opcję Karta SD.
  Wybierz odpowiednie aplikacje i naciśnij opcję Zainstaluj.
  Zainstalowane aplikacje zostaną wyświetlone na liście Aplikacje, a gry w centrum Gry. Z określonej aplikacji lub gry możesz korzystać na następujące sposoby:
  • Bezpłatnych aplikacji i gier można używać od razu.
  • Płatne aplikacje i gry mające wersję próbną będą dostępne w wersji próbnej z możliwością późniejszego zakupienia.
  • Płatne aplikacje i gry bez wersji próbnej muszą zostać najpierw zakupione.


  Źródło: Microsoft
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Instalacja aplikacji z karty SD rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas