Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Którego konta Microsoft użyć w telefonie Windows Phone?


  Problem z doborem odpowiedniego konta aby przypisać je do nowego telefonu Windows Phone? Microsoft w kilku punktach przygotował dla ciebie szczegóły każdego z typów aby móc w pełni wykorzystać je w połączeniu z twoim smartfonem. Pamiętaj, że raz wybrane konto jako pierwsze czyli główne nie może być zmienione w każdej chwili. Aby zalogować się na nowe konto, należy urządzenie przywrócić do ustawień fabrycznych co oczywiście skutkuje wykasowaniem danych użytkownika. Pamiętaj o kopii bezpieczeństwa.

  Jeśli to Twój kolejny telefon z systemem Windows Phone najlepiej użyj konta Microsoft używanego w swoim poprzednim telefonie Windows Phone. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich aplikacji, filmów i muzyki kupionych przy użyciu tego konta oraz zachowasz swój wynik gracza i awatara (jeśli były używane w tamtym telefonie).

  Jeśli zalogujesz się przy użyciu konta Xbox będziesz mieć w telefonie swój wynik gracza, awatara i osiągnięcia oraz uzyskasz możliwość grania w gry Xbox ze znajomymi. Jeśli zalogujesz się przy użyciu innego konta, konieczne będzie utworzenie nowego konta Xbox za pomocą tego konta w celu jego użycia w telefonie. Aby uzyskać pomoc w ustaleniu adresu e-mail i hasła użytego do utworzenia tagu gracza, zobacz Znajdowanie konta Microsoft użytego do utworzenia tagu gracza.

  Jeśli zalogujesz się przy użyciu konta Zune lub Xbox Music uzyskasz możliwość słuchania w telefonie całej muzyki kupionej przy użyciu tego konta oraz pobierania nowych utworów za pomocą usługi Xbox Music Pass. Jeśli zalogujesz się przy użyciu innego konta, konieczne będzie utworzenie nowego konta Xbox Music za pomocą tego konta.

  Jeśli zalogujesz się przy użyciu konta usługi Messenger będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich kontaktów z usługi Messenger i uzyskasz możliwość korzystania w telefonie z wiadomości błyskawicznych. Jeśli zalogujesz się przy użyciu innego konta, konieczne będzie powiadomienie Twoich kontaktów z usługi Messenger o tym koncie, aby można się było z nimi kontaktować przy użyciu telefonu, a także odtworzenie listy kontaktów na nowym koncie.

  Jeśli zalogujesz się przy użyciu konta SkyDrive uzyskasz możliwość pobierania wszystkich plików zapisanych w usłudze SkyDrive w centrum Office oraz automatycznego przesyłania wykonanych przez siebie zdjęć i wideo na swoje konto SkyDrive. Jeśli zalogujesz się przy użyciu innego konta, konieczne będzie przeniesienie plików zapisanych w usłudze SkyDrive na nowe konto, aby były one dostępne w telefonie.

  Źródło: Microsoft
  Ten artykuł został oryginalne opublikowany na forum: Którego konta Microsoft użyć w telefonie rozpoczął djtonka Zobacz oryginalny post
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas