Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • Trzy nowe tytuły Xbox tym razem dla Windows Phone 7

  Po fali nowych wersji gier i aplikacji dla nowego Windows Phone 8 przyszła kolej na wydawać by się mogło zapomniany i stary WP7. Trzy nowe gry ze stajni Xbox do pobrania ze Store.

  Jet Set Go


  Witamy w nowej generacji zarządzania czasem! Pomóż April w rozwijaniu sieci biur podróży i wysyłaj klientów w różne miejsca na świecie w tej fantastycznej grze z samolotami, basenami i innymi wspaniałościami. Z Hong Kongu na Hawaje, bez żadnych ograniczeń. Gry o zarządzaniu czasem pojawiają się i znikają, ale tę warto zachować na dłużej.
  Parking Mania


  Masz orientację przestrzenną i zwinność kawałka sera? A może jesteś najlepszym kierowcą od czasu wynalezienia kierownicy? Teraz masz szansę to udowodnić, grając w ciekawą i wciągającą grę, która wymaga jeżdżenia i parkowania!


  The Game of Life


  ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA, KORZYSTAJĄC Z TELEFONU WINDOWS PHONE! Dzięki możliwości korzystania z Xbox LIVE® możesz zdobywać osiągnięcia i używać życia, wiodąc prym w rankingach. Nie wychylaj się lub żyj na krawędzi, grając w jedną z najpopularniejszych gier familijnych. Zobacz, jak ożywa dzięki animowanym żetonom, krętym drogom i malowniczym krajobrazom. W GRZE W ŻYCIE może się zdarzyć wszystko!Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas