Tweety na temat @windowsmaniapl
r   e   k   l   a   m   a
 • Sponsor

 • System bez biura? Nowy Office i jego możliwości


  Żaden przyzwoity system operacyjny nie mógł by się obejść bez obsługi arkuszy kalkulacyjnych czy wykresów w Excelu. To samo tyczy się nowego Windows Phone 8 do którego chcąc nie chcąc dołączył na stałe pakiet biurowy Office stając się integralna częścią systemu dostarczaną z każdym nowym smartfonem WP8. Nowy Office będzie w pełni kompatybilny z Office 365, SharePoint czy SkyDrive i pozwoli na dostęp do twoich plików gdziekolwiek się znajdujesz z możliwością współdzielenia plików biurowych przez proste wysłane ich używając funkcji Bluetooth albo NFC.
  Microsoft Word, PowerPoint, Excel and OneNote zostały tak przebudowane aby nawigacja nimi była prosta i przejrzysta.

  PowerPoint bezproblemowo renderuje wszystkie kształty i grafiki SmartArt z uwypukleniem efektów przejścia. Dodano tryb portretowy z notatek głosowych i miniatury slajdów by uczynić nawigację pomiędzy slajdami o wiele przyjemniejszą.


  Excel oferuje także nowe ulepszone funkcje. Skoroszyty otwarte na ostatniej stronie z funkcją przybliżenia nie sprawiają problemów w nawigacji, jest ona szybka i płynna. Nowe znaczniki do obsługi dotykowej zmieniają rozmiary kolumny i wierszy w mgnieniu oka.
  Odczyt zawartości komórek z duża ilością tekstu jest teraz łatwiejsze na małym ekranie.


  Word może nas zachwycić nowym pełnoekranowym podglądem dokumentów.
  Po otwarciu dokumentu pasek przycisków automatycznie się chowa prezentując wycentrowany tekst. Gdy tylko dotkniesz tekstu na ekranie pojawi się znów udostępniając swoje narzędzia. Gdy zechcesz otworzyć będący w chmurze ten sam plik na komputerze lub tablecie aby dokończyć czytać go lub edytować to możesz zacząć pracę od miejsca w którym ostatnio skończyłeś.


  OneNote Mobile jest teraz zupełnie oddzielną aplikacją i nie znajduje się w samym Office hubie. Możesz łatwo przypiąć skrót do ekranu głównego i dodać do tego zdjęcia czy filmy w bardzo prosty sposób. Najciekawszą funkcją notatek jest notatka głosowa, którą możesz nagrywać nawet po zablokowaniu ekranu nie martwiąc się o to że czegoś nie zarejestrujesz.  Więcej przeczytasz na:
  http://blogs.office.com/b/office-nex...medium=twitter
Kontakt
administracja[at]windowsmania.pl

Kopiowanie zawartości strony bez zezwolenia zabronione
Dołącz do nas